ACAI Fully Dehydrated Juice

Pozbawiony wody 100% organiczny sok

Jagody acai zostały okrzyknięte mianem Superfood. Zajmują pierwsze miejsce w rankingu najzdrowszych pokarmów na świecie. W swoim składzie posiadają ogromną ilość niezbędnych witamin, minerałów, pierwiastków i aminokwasów.

Zawierają 29 nienasyconych kwasów  tłuszczowych, w tym kwasów Omega 6 i Omega 9
których obecność ma pozytywne działanie na poziom cholesterolu we krwi, wspomaga działanie gospodarki hormonalnej i obniża zbyt wysoki poziom insuliny, przyczynę przedwczesnego starzenia. Za sprawą 18 aminokwasów, które znajdziemy w składzie brazylijskiej jagody, mięśnie są silniejsze i szybciej się regenerują. Zalety wysokiej zawartości białka docenią również panie dbające o urodę, bowiem ma to niezwykle pozytywny wpływ na wygląd skóry, włosów i paznokci.

Sok z jagód acai zawiera ponad 12 różnych polifenoli, które są odpowiedzialne za pracę całego układu krwionośnego. Ułatwiają przepływ krwi i wspomagają pracę serca, pomagają uniknąć m.in. miażdżycy i choroby wieńcowej. Warto też zwrócić uwagę na liczbę antyoksydantów w nim zawartych. Jest ona ponad 20-krotnie większa, niż w wychwalanych przez Włochów i Francuzów winogronach.

Łagodzi stres, usuwa toksyny z organizmu, a także pomaga w kobiecych dolegliwościach, takich jak problemy hormonalne czy bóle menstruacyjne. Panowie powinni zwrócić uwagę na jego działanie hamujące rozrost prostaty i niepłodności. Wspomaga utratę wagi ciała, układ odpornościowy, a także przeciwdziałają osteoporozie. Obniża ryzyko występowania nowotworów i choroby Alzhaimera.

Dawkowanie:
1 dawka:  1 łyżeczkę soku w proszku rozpuścić w malej ilości wody lub wymieszać  z jogurtem naturalnym. Zaleca się dwie dawki dziennie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *