BARLEY GRASS Fully Dehydrated Juice

Pozbawiony wody 100% organiczny sok
Całkowicie pozbawiony  wody młody zielony jęczmień przywraca kwasowo- zasadową równowagę organizmu. Zawiera witaminy, które aktywując odpowiednie enzymy pomagają zapobiegać chorobom i stanom patologicznym. Ma wysoką zawartość beta karotenu, witaminy C,E i witamin z grupy B, B1, B2, B3, B6, biotyny, kwasu foliowego, kwasu pantenowego i choliny, pochodnej witaminy. Ma właściwości przeciwzapalne, dezynfekujące. Zawiera skuteczny antyoksydant 2“-O-glikosyl isovitexin (GIV). Jego aktywność antyoksydacyjna przeciw oksydacyjnemu uszkodzeniu lipidów skóry spowodowana promieniowaniem UV jest około 500 razy wyższa niż aktywność witaminy E. GIV również poparł wysoką tłumiącą aktywność arteriosklerozy zmierzoną w plazmie krwi. Aktywność młodego zielonego jęczmienia kilkakrotnie w postaci soku przewyższa wielokrotnie witaminę C.
Doskonały na problemy skórne, niedokrwistość (anemie), problemy żylno- krążeniowe, przynosi ulgę w takich chorobach jak artrytyda, astma, gastrytyda, wysoki poziom cholesterolu, impotencja, choroby nerek. Zawiera SOD (enzym superoksyd dymustaza), pomaga odmładzać komórki niszcząc rodniki tlenu powstające podczas metabolizmu. Enzymy w młodym jęczmieniu są skuteczne przeciw gromadzeniu się pigmentu, melanozie i pryszczom. Pozbawiony wody sok z młodego zielonego jęczmienia jest znacznie przyjemniejszy w spożyciu w porównaniu z dotychczas najpopularniejszym na rynku preparatem w postaci mielonych w całości młodych pędów jęczmienia. Po rozpuszczeniu w wodzie, wymieszaniu z jogurtem naturalnym lub dodaniu do zup czy sałatek, rozpuszcza się całkowicie nie tworząc trudnej do przełknięcia mącznej zawiesiny.
Dawkowanie:
1 dawka:  2-3 łyżeczki soku w proszku rozpuścić w małej ilości wody lub wymieszać  z jogurtem naturalnym. Doskonale nadaje się jako dodatek do sałatek, sosów, koktajli i zup. Zaleca się jedną dawkę dziennie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *