Błonnik witalny

Źródło zdrowia, urody i dobrego samopoczucia

Od długiego czasu w mediach na całym świecie rozprawia się nad niezwykłą mocą błonnika witalnego. Mówi się o cudownym działaniu na cerę, ogólne samopoczucie, pozytywnym wpływie w walce z przewlekłymi schorzeniami i dolegliwościami. Wzdęcia, ciężki brzuch, zgaga, ogólne zmęczenie, apatia, to dolegliwości znane ogromnej grupie społeczeństwa na całym świecie, bez względu na narodowość, pochodzenie, rasę czy inne podziały.

Czy można z tym skutecznie walczyć?

Doskonałym suplementem diety jest Verde Błonnik Witalny. Jego główną zaletą jest naturalność i ku zapewne zdziwieniu niektórych czytających ten tekst, praktycznie całkowita nie przyswajalność przez ludzki organizm w trakcie procesów trawienia. Ale przy okazji tej nie przyswajalności przez organizm ludzki, błonnik witalny ma ogromne zdolności do przyswajania i absorbowania tego, co zostaje w naszym organizmie, a szczególnie w żołądku i jelitach, po procesie trawienia. Są to ogromne ilości odpadów, które latami potrafią zalegać w naszym organizmie, stając się toksycznymi i śmiercionośnymi produktami ubocznymi przemiany materii.
Oczyszczanie organizmu przy użyciu błonnika witalnego to bezsprzeczny fakt.
Absorbuje co szkodliwe i ułatwia wydalenie tych substancji poza nasze ciało.

Według lekarzy i dietetyków…

Błonnik witalny sam z siebie nie daje praktycznie nic dla naszego organizmu, ale zabiera to, czego sami nie jesteśmy w stanie wydalić. Poprzez wysoki współczynnik pęcznienia w jelitach i galaretowatość w połączeniu z woda, pomaga nam pozbyć się przede wszystkim zalegających od lat złogów jelitowych. To wystarczający powód by go spożywać. Oczyszczenie jelit to jeden z warunków koniecznych aby myśleć o uzdrowieniu całego organizmu. Nie jest możliwe funkcjonowanie w zdrowiu z chorymi jelitami, bowiem to właśnie one odbierają z pokarmu wszystko to co ma być dostarczone do naszych komórek. Dopiero czyste jelita pozwalają na wchłanianie witamin, mikroelementów i substancji potrzebnych do prawidłowego odżywiania wszelkich narządów naszego ciała.

Czym jest błonnik witalny?

To w odpowiednich proporcjach zmieszane nieprzetworzone łuski babki plesznik i nasiona babki jajowatej. Ich spożywanie pomaga nam w odtruwaniu i oczyszczaniu organizmu co w efekcie daje następujące korzyści:

 • wspomaga zwalczanie nadwagi i otyłości
 • pomaga przywrócić optymalny poziom cholesterolu
 • usprawnia pracę jelit
 • likwiduje zaparcia
 • oczyszcza organizm z resztek pokarmowych
 • usuwa toksyny z organizmu
 • poprawia samopoczucie, powoduje wzrost sił witalnych
 • niweluje zmęczenie, apatię i senność
 • poprawia koncentrację
 • zapobiega efektowi jo-jo
 • obniża ciśnienie krwi
 • zmniejsza uczucie głodu
 • przywraca równowagę w organizmie
Błonnik witalny a odchudzanie

Błonnik witalny często błędnie określany jest jako preparat na odchudzanie. Czy błonnik witalny pomoże nam zgubić zbędne kilogramy? Tak, ale należy mieć świadomość że nie jest on żadnym spalaczem tłuszczu, środkiem chemicznym wspomagającym odchudzanie. To całkowicie naturalny preparat, który dzięki swoim wspaniałym właściwościom doprowadza nasz organizm do takiego stanu, kiedy sami jesteśmy w stanie poradzić sobie z większością problemów zdrowotnych, również z otyłością. Bezsprzecznym jest też fakt, że ze względu na wysoki współczynnik pęcznienia błonnika witalnego, osoby spożywające go jedzą niejako przy okazji mniej niż zwykle, co eliminuje dużo zbędnych kalorii, a to przekłada się już w linii prostej na utratę wagi.

Walory smakowe błonnika

VERDE Błonnik witalny jest zupełnie bezsmakowy. Można go zalewać wodą, mlekiem, sokiem owocowym lub każdym płynem który jest dla nas odpowiednio smaczny. Wymieszać i od razu wypić. Przy stosowaniu tego preparatu należy pić dodatkowo ok. 2 l wody dziennie co jeszcze bardziej ułatwi proces oczyszczania.

VERDE Blonnik witalny to doskonały sposób na Twoje zdrowie i doskonałe samopoczucie. Skorzystaj z tego, co proponuje Ci natura.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *