Czystek

Zdrowie i doskonałe samopoczucie dla ciebie i twojej rodziny

Niezwykła historia niemieckiego leśnika chorego na boreliozę.

Przez ostatnie kilkanaście miesięcy, europejskie media przepełnione są informacjami na temat rośliny, której niezwykła moc odkryta została przez niemieckich naukowców z uniwersytetu w Lipsku. Stało się to za przyczyną niewiarygodnego wyzdrowienia niemieckiego leśnika, który po ugryzieniu przez kleszcza, zapadł na boreliozę. Choroba rozwijała się w zastraszającym tempie, a żadne środki farmakologiczne nie były w stanie jej powstrzymać. Zrozpaczona rodzina szukała pomocy wsród zwolenników medycyny naturalnej, a ci zalecili regularne spożywanie Czystka. Już po kilkunastu tygodniach, chory zaczął odzyskiwać zdrowie, wrócił do dawnej sprawności, mógł się swobodnie poruszać i żyć. Wcześniej na skutek postępującej choroby, podstawowe czynności sprawiały mu ogromną trudność.

Europejskie badania naukowe nad Czystkiem

Historia niemieckiego leśnika wywołała zainteresowanie naukowców. Cóż mogła zawierać ta magiczna roślina, jakie związki naturalne były w stanie pokonać chorobę której nie podołały najnowocześniejsze środki farmakologiczne? W wyniku badań, okazało się, że Czystek i zawarte w nim związki polifenoli, olejków eterycznych i naturalnych żywic, powodują otaczanie i sklejanie się bakterii spiralnych boreliozy, co uniemożliwia im przenikanie przez błony komórkowe, a w efekcie uśmierca je. Naukowcy na tym jednak nie poprzestali i badali wpływ Czystka na inne bakterie i wirusy. Wnioski były równie oszołamiające. Co się zatem okazało w wyniku kolejnych eksperymentów?

Czystek Cistus Incanus potrafi niszczyć nie tylko bakterie. Unicestwia wirusy oraz komórki nowotworowe.

Ta niezwykła roślina jest najbogatszym źródłem polifenoli, związków fenolowych z grupy substancji roślinnych o silnym działaniu antyoksydacyjnym i naturalnie wspierających system immunologiczny człowieka. Polifenole zawarte w Czystku przejawiają właściwości antybiotyczne, przeciwbakteryjne, przeciwzapalne I przeciwgrzybiczne. Cistus Incanus działa przeciwhistaminowo i antywirusowo, zwiększa gęstość kości, reguluje procesy trawienia, ochrania jelita i żołądek. Działa przeciw drożdżakom cadndida albicans, bakteriom gram dodatnim i gram ujemnym, niszczy gronkowca złocistego i helicobacter pylori.

100 razy silniejszy od Tamiflu i Relenza

Badania laboratoryjne wykazały, że podczas kichania, człowiek wydala niezliczoną ilość wirusów i bakterii. W przypadku osób regularnie spożywających herbatę z Czystka, ilość wydalanych wirusów była dwukrotnie mniejsza pod względem ilości i wielokrotnie mniejsza pod względem różnorodności. Specjaliści od profilaktyki nowotworowej dowodzą, że systematyczny wysoki udział polifenoli w codziennej diecie, może ustrzec przed najgroźniejszymi postaciami raka płuc, żołądka, jelit, przełyku, trzustki, wątroby, gruczołu sutkowego, szyjki macicy, prostaty, skóry. Polifenole niwelują związki odpowiedzialne za uszkadzanie komórek i powstawanie zmian nowotworowych. Ludzie regularnie pijący herbatę z czystka, zapominają co to migrena, ból głowy, katar, przeziębienie, problemy z zatokami czy grypa. Niektórzy twierdza również, że Cistus Incanus pomaga w zwalczaniu wirusów grypy ptasiej i świńskiej.

Czystek w walce z toksynami, nieoceniona pomoc przy rzucaniu palenia.

Oczyszczenie organizmu z toksyn i metali ciężkich to warunek konieczny by poczuć się zdrowo i mieć dużo sił do codziennej pracy i obowiązków. Dobre samopoczucie jest również potrzebne by efektywnie wypoczywać. To zatruty organizm w większości przypadków jest przyczyną naszych zdrowotnych kłopotów. Zła dieta, skażone środowisko czy nałogi, powodują gromadzanie się w organizmach szkodliwych substancji. Czystek Cistus Incanus wykazuje niezwykłe zdolności do łączenia się z tymi związkami i ułatwia wydalenie ich z organizmu. Szczególnie w przypadku palaczy, usuwa z organizmu kadm i inne metale ciężkie z płuc i narządów wewnętrznych, które mają tendencje do magazynowania ich związków. Czystek pomaga wydalić substancje uzależniające i blokuje receptory odpowiedzialne za głód nikotynowy.

Czystek odstrasza insekty i owady.

Ludzie pijący czystka regularnie zamiast tradycyjnej herbaty twierdzą, że po kilku miesiącach zauważyli całkowity brak zainteresowania ze strony owadów krwiopijców. Naukowcy wyjaśniają to obecnością w organizmie związków eterycznych odstraszających owady. Dzięki Czystkowi walka z komarami i kleszczami jest znacznie łatwiejsza, choć trzeba mieć świadomość, że należy go pić regularnie, a jednorazowe spożycie nie przyniesie efektów.

Walory smakowe Czystka Verde

Czystek Verde charakteryzuje się doskonałym smakiem i aromatem. Nie ma możliwości przedawkowania, dlatego można spożywać go zamiast tradycyjnych herbat. Smakuje doskonale bez dodatków, a także z cukrem, dodatkiem soku malinowego, aroniowego lub z miodem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *